درباره ما

مرکز زیبایی دختر زیبا

از سال ۸۹ شروع به فعالیت کردیم باپزشکان برتر در زمینه زیبایی همچنین بروزترین دستگاه ها را تهیه نمودیم و هر روز تلاشمان را برای بروز رسانی علمی همچنین تجهیزاتی انجام میدهیم.
در زمینه لیزر موهای زائد از بهترین و بروز ترین دستگاههای موجود در دنیا که هم اپروو fdaوهم ce را داره و همچنین ستاره طلایی جهانی را تهیه و در حال انجام خدمت رسانی هستیم.
پرایم لیز از شرکت کوکو مد اسپانیا جهت جوانسازی و درمان مشکلات پوستی لیزر co2 فرکشنال IDS کره را تهیه کردیم. که دستگاهی با منوی اسمارت میباشد.
که با حداقل ترین عوارض بهترین کیفیت درمانی را ایجاد میکندهمچنین در بحث زیبایی زنان (تنگ کردن واژن، سفید سازی ، لابیا پلاستی و…) و جراحی های کوچک بهترین کاربرد را دارد.
دستگاه Dage یکی از بهترین دستگاههای بروز دنیا در زمینه باز سازی پوست چین و چروک جای اسکار وجای جوش همچنین سفت شدن پوست. نیدل RF فرکشنال و پاکسازی پوست بابهترین مواد و تجهیزات با دستگاه هیدرو فیشیال ۷ کاره

نگران جوانسازی و زیبایی خود نباشید!

ما با توجه به شرایط شما، بهترین درمان‌ها را به شما پیشنهاد می‌دهیم. مرکز زیبایی بلفی کلینیک با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه‌ها و بهترین متخصصان پوست، مو و زیبایی در کنار شماست.

برای مشاهده نمونه کارها روی دکمه زیر کلیک کنید.

0
+
سابقه کاری
0
+
مشتری راضی
0
+
تجهیزات پیشرفته
لیزر موهای زائد
لیزر co2
سفید سازی واژن (بیکینی)
لیزر
لیزر رفع جوش
از بین رفتن اسکار
لیزر از بین رفتن جای زخم
سابسیژن
لابیاپلاستی
تنگ کردن واژن
جوانسازی
از بین بردن غبغب
هیرفیلر
فرکشنال co2
پاکسازی پوست
لیفت صورت با نخ
لیزر جای جوش
فیلر لب
فیلر زیر چشم
فیلر بینی
لب روسی
فیلر خط خنده
مزوتراپی ریزش مو
آراف نیدل فرکشنال
درمان ریزش مو
مزوتراپی لک صورت
لیزر لک
از بین بردن لک صورت
مزوتراپی جوانسازی
فیشیال صورت
جوانسازی با RF
زیبا سازی واژن

گالری تصاویر