فیلر لب روسی

لب روسی

فیلر لب روسی

ارسال شده توسط: دکتر جعفری دیدگاه : 0 دیدگاه

بسیاری از افراد دوست دارند لب هایی طبیعی و خوش فرم داشته باشند. تزریق فیلر لب روسی، نوعی تکنیک تزریق فیلر است که می‌تواند این حالت را ایجاد کند. ژل لب روسی مناسب افرادی است که می خواهند به جای تمرکز زیاد روی حجم لب، ظاهری زیبا و شیک داشته باشند. در ایمپلنت لب روسی، خطوط بالای لب وضوح بیشتری پیدا می کنند و لب بالا عریض تر می شود. در نتیجه لب های شما بزرگتر اما با حجم طبیعی به نظر می رسد. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی تزریق فیلر لب روسی و نکاتی که باید در مورد ایمپلنت لب روسی بدانید؛ مقاله ی زیر را تا انتها بخوانید.

لب روسی چیست و چه تفاوتی با فیلر لب معمولی دارد؟

روس ها مردمانی هستند که مانند کره ای ها، در عالم زیبایی بخاطر چهره ی زیبای خود شناخته می شوند. البته تکنیک تزریق فیلر لب روسی نام خود را از عروسک های معروف این کشور گرفته است. لب های زیبا با قاب بولد لب بالایی، باعث شده است که افراد زیادی خواهان تزریق فیلر لب روسی باشند. این نوع فیلر خصوصا زمانی پیشنهاد می شود که لب بالایی شما نازک باشد.

شما می توانید لب هایی حجیم و طبیعی داشته باشید که تناسب صورت شما را بیشتر می کند. این کار باعث می شود که لب های شما نچرال باشد و شکل کاریکاتور گونه مانند لب شتری یا لب اردکی پیدا نکند.

البته فیلر لب روسی اندازه ی لب ها را به مقدار قابل توجهی درشت می کند. در نتیجه اگر چشم های ریزی دارید چندان به شما پیشنهاد نمی شود. این نکات را پزشک کلینیک به شما یاد آوری می کند. در واقع تفاوت بین یک محل معتبر و یک جای غیر تخصصی، در کیفیت خدمات آن است.

مزیت و تفاوت فیلر در لب روسی

    • مزیتی که فیلر لب روسی نسبت به بقیه انواع فیلر دارد این است که احتمال مهاجرت ژل به بقیه ی بخش ها در این روش بسیار کمتر است. همچنین شکل قلبی زیبایی که لب پیدا می کند، لب روسی را نسبت به بقیه ی فرم های لب متمایز می کند.
    • تزریق فیلر لب به علت بی حسی موضعی قبل از آن تقریبا بدون درد است. البته لب روسی به علت نقاط خاص تزریق، درد احتمالی بسیار کمتری هم دارد.
    • تفاوت عمده ی لب روسی با سایر تکنیک های تزریق در نحوه ی انجام این کار است. در واقع در فیلر های معمولی، پزشک از سمت خارج به داخل ژل را تزریق می کند. اما در لب روسی با تمرکز بیشتر بر خطوط بالای لب، ژل تزریق می شود. با این کار این خطوط واضح تر به نظر می رسند و قاب لب بالایی بسیار زیبا و طبیعی می شود.

فیلر لب روسی چگونه انجام می شود؟

هیچ نیازی به بیهوشی یا جراحی نیست. تزریق فیلر لب روسی در ساده ترین حالت ممکن انجام می شود. البته به نسبت تزریق سایر انواع فیلر لب ممکن است زمان بیشتری نیاز پیدا کند. به طور مثال ایمپلنت لب روسی حدود ۳۰ دقیقه تا یک ساعت طول می کشد.  زمان لازم برای تزریق بر اساس میزان ژل و تراکم بافت لب مشخص می شود.پزشک آموزش دیده در این مدت سعی می کند تا بیشترین حالت تقارن و زیبایی را ایجاد کند.
قبل از تزریق فیلر لب روسی لب های شما بی حس می شود. این کار با بی حس کننده های موضعی و بدون سوزن است.
سپس پزشک در نقاط مشخصی از لب های شما و از سمت داخل به سمت خارج شروع به تزریق ژل می کند.
میزان ژل لب مورد نیاز بر اساس شرایط هر فرد متفاوت است. معمولا یک سی سی کفایت می کند.

نکاتی که باید در مورد فیلر لب روسی بدانید

داروهای مصرفی

– قبل از تزریق فیلر در مورد داروهای مصرفی خود با پزشک صحبت کنید. به طور مثال اگر از داروهای ضد انعقاد خون مثل آسپرین یا داروهایی مثل بروفن استفاده می کنید باید آن هارا از یک هفته قبل قطع کنید. اگر مکمل های گیاهی خاصی هم استفاده می کنید در مورد آن به پزشکتان بگوئید. بعضی مکمل های گیاهی خاصیت ضد انعقاد خون دارند و می توانند احتمال خونریزی و التهاب پوست بعد از تزریق فیلر را افزایش دهند.

اگر مستعد تبخال هستید

– در صورتی که مستعد تبخال هستید حتما در مورد آن با پزشک صحبت کنید. پزشک با تجویز داروهای ضد ویروس از دو هفته قبل می تواند احتمال تبخال بعد از فیلر روسی را کاهش دهد.

سوابق پزشکی تان را بگوئید

– در مورد سوابق پزشکی خود با پزشک صحبت کنید. اگر بیماری خاصی دارید باید پزشک کلینیک از آن مطلع شود تا ریسک های احتمالی را بسنجد و ریسک عوارض کاهش پیدا کند.

مصرف الکل

– الکل را حداقل از دو هفته قبل و دو هفته بعد از تزریق ایمپلنت لب روسی قطع کنید.

اگر قبلا ژل زده اید

– برای فیلر لب روسی هیچ ژلی در حاشیه ی لب نیاز نیست. در نتیجه اگر قبلا فیلر تزریق کرده اید حتما باید از دو هفته قبل آن را تخلیه کنید تا فرم لب روسی به خوبی ایجاد شود.  حتی الامکان کار تخلیه ی ژل قبل را به کلینیکی که قصد دارید در آن ژل روسی تزریق کنید بسپارید.

بعد تزریق

– بعد از تزریق باید روی لب های خود یخ بگذارید تا زودتر ورم بخوابد.  سعی کنید تا زمانی که لب هایتان بی حس است غذا نخورید.

میکاپ

– اگر قصد آرایش برای پوشش کبودی موقتی لب هایتان دارید؛ باید آن را 24 ساعت به تعویق بیندازید.

دوری از گرما

– بعد از تزریق از گرمای شدید دوری کنید و سعی کنید کمتر به لب های خود دست بزنید. با این کار احتمال حرکت ژل به بخش های ناخواسته کاهش پیدا می کند.

فیلر روسی کمی متفاوت است

– جالب است بدانید که معمولا بعد از فیلر روسی استراحت بیشتری نیاز است. چراکه لب نسبت به یک فیلر عادی کبودی و تورم بیشتری خواهد داشت. لازم نیست نگران این حالت باشید. کبودی و تورم بعد از تزریق فیلر لب موقتی هستند و معمولا بعد از سه روز از بین می روند.

زمان نتیجه گیری

– برای ارزیابی نتیجه ی فیلر لب روسی خود عجله نکنید. دو تا سه هفته زمان نیاز است تا بتوانید فرم لب نهایی خود را قضاوت کنید.
– لب های شما، خصوصا لب بالایی، پس از تزریق ژل حجم می گیرند. به همین علت لثه هایتان هنگام خنده کمتر مشخص می شود و ظاهر زیباتری پیدا می کند.

ماندگاری و قیمت فیلر

– ماندگاری فیلر بسته به برند آن و میزان متابولیسم بدن افراد متفاوت است. اما معمولا 6 تا 12 ماه ماندگاری دارد.
– قیمت فیلر روسی بر اساس میزان ژل مورد نیاز و برند فیلر لب روسی متفاوت است. برند های با کیفیت و ماندگار تری مثل رستیلن و ژوویدرم هزینه ی بالاتری دارند.

خودداری از ورزش سنگین

– ورزش های سنگین را حداقل تا یک هفته ساعت عقب بیندازید. البته پیاده روی مانعی ندارد.

عوارض ژل لب روسی

عوارضی که می تواند پس از تزریق لب روسی ایجاد شود دقیقا مانند تزریق فیلر عادی است. کبودی، قرمزی و درد بعد از ژل لب روسی طبیعی هستند. با استفاده از کیسه ی یخ، رعایت نکات قبل و بعد تزریق فیلر لب و مصرف داروهای تجویزی پزشک می توانید خیلی زود از لب های طبیعی خود لذت ببرید. اما اگر برای تزریق فیلر لب به مکان های غیر معتبر مانند آرایشگاه ها مراجعه کنید احتمال بروز عوارض وحشتناک لب روسی وجود دارد. به طور مثال عفونت بافت لب، مهاجرت ژل به بخش های ناخواسته، واکنش آلرژیک، تغییر رنگ پوست، خونریزی و گرفتگی رگ از عوارض تزریق فیلر هستند که با مراجعه به پزشک متخصص می توانید ریسک آن ها را بسیار کاهش دهید.

کلام آخر:

اگر شما می خواهید لب های خود را، خصوصا برای اولین بار، حجیم و زیبا کنید؛ به شما ژل لب روسی را پیشنهاد می کنیم. تزریق فیلر لب روسی تکنیکی است که در آن لب ها کشیده تر می شوند و شکل بسیار طبیعی ای پیدا می کنند. ژل روسی می تواند خطوط بالای لب شما را برجسته تر کند و ظاهری قلب مانند و کشیده به لب بالایی بدهد. تزریق فیلر لب روشی کم عارضه و بدون دوران نقاهت است. تنها نکته ی مهم این است که با مراجعه به پزشک متخصص و رعایت نکات مهم درباره ی ژل لب روسی، احتمال بروز عوارض را بسیار کاهش دهید.

 

:منبع

https://www.thelookbylouise.co.uk/russian-lip-technique/

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *