دکتر افشین عاطفی

توجه: دکتر افشین عاطفی هم اکنون در مجموعه بلفی فعالیت نمی کنند. لطفا برای دریافت نوبت به سایت های دیگر نوبت دهی ایشان مراجعه فرمائید.

درباره دکتر افشین عاطفی

دکتر افشین عاطفی دارای مدرک دکتری عمومی و فعال در زمینه پوست و زیبایی هستند. ایشان در سال …. متولد و پس از گذراندن دوره تحصیلی در شهر …. و با نمرات عالی به دوره دکتری عمومی وارد شدند. پس از پایان دوره عمومی با توجه به علاقه مندی و توانمندی در زمینه پوست با گذراندن دوره های موفق پوست و مو وارد این رشته حرفه ای شدند. دکتر افشین عاطفی با 22 سال سابقه فعالیت در زمینه زیبایی یکی از بهترین و با تجربه ترین پزشکان در بین سایر پزشکان محترم پوست به شمار می روند.

دکتر افشین عاطفی

با توجه به اینکه این پزشک محترم تنها در روزهای محدودی در مرکز به سر می برند، مراجعین محترم مرکز زیبایی دختر زیبا (بلفی کلینیک) می توانند در زمان مراجعه و یا تماس با مشاور از ایشان بخواهند تا نوبتشان را برای دکتر افشین عاطفی ثبت کنند.

تجربیات و تخصص دکتر افشین عاطفی:

لیفت سرپایی صورت ، تزریق چربی ، تزریق ژل ، کانتورینگ صورت ، طراحی چانه و گونه ، تزریق شقیقه ، تزریق پای چشم از جمله تجربیات ایشان است. همچنین جوانسازی، مزوتراپی ، مزوژل ، بوتاکس صورت ، بوتاکس فول فیس ، بوتاکس گردن ، بوتاکس میگرن هم انجام می دهند. ضمنا سایر فعالیت های زیبایی همه در تجربه و تخصص این پزشک می باشد. همچنین زیباجویان محترم و یا بیماران و مراجعین عزیز می توانند از مشاوره دکتر عاطفی در زمینه مو و پوست کمک بگیرند و مشکلات پوستی شان را با ایشان در میان بگذارند.
مهارت در کار با دستگاههای لیزر ، رادیوفرکوینسی ، هایفو و سایر دستگاههای مرتبط با زیبایی باعث شده تا ایشان به یکی از پزشکان محبوب تبدیل شوند. آمار بالای رضایت از عملکر ایشان به پشتوانه همین تجربه و حرفه ای گری در امر پوست و مو و زیبایی می باشد.

نحوه دریافت نوبت:

دکتر عاطفی در چندین مطب و کلینیک مشغول به معالیت می باشند. با توجه به زمان محدود حضورشان لطفا در هنگام تماس با منشی و یا مشاور کلینیک حتما بیان کنید که نیازمند مشاوره با دکتر عاطفی می باشید تا روز و ساعت حضور ایشان را اعلام و نوبتتان را دریافت کنید.