درباره دکتر اکبر حاجی کریمیان

دکتر اکبر حاجی کریمیان متولد ۱۳۵۸ در شهر زیبای تنکابن هستند. ایشان پس از طی موفقیت آمیز دوره تحصیلات مقدماتی، در کنکور سراسری شرکت کردند و با رتبه ۲۹۸ در دانشگاه جندی شاپور اهواز در رشته دکتری عمومی مشغول به تحصیل شدند. عضویت در سازمان ملی نخبگان هم از دیگر درخشش های ایشان است.

تخصص جراحی خود را از دانشگاه علوم پزشکی مازندران و گلستان دریافت کردند. همچنین چندین مقاله در مورد بیماری های خاصی چون پسوریازیس و بیماری های حاد شکم ارائه کردند.
ایشان در دوران کاری خود، همانند دوران تحصیلی، موفقیت روز افزون داشته و سابقه ی عمل های موفق بسیاری در موارد زیر دارند‌.
رفع چاقی و پیکر تراشی
اسلیو
بای پس
اعمال زیبایی و لیفت های اندوسکوپیک

دکتر حاجی کریمیان علاوه بر تخصص در دانش جراحی عمومی، دوره دیده در زمینه جراحی های زیبایی و عمل های پیکرتراشی، چاقی و لاغری هستند.

فعالیت های دکتر اکبر حاجی کریمیان:

ایشان هم اکنون در مطب شخصی شان و همچنین در مرکز زیبایی بلفی بیمارانشان را ویزیت می کنند. با توجه به سوابق درخشانی که در زمینه، بای پس، اسلیو و لاغری و زیبایی داشتند؛ یکی از گزینه های بسیار مناسب برای انتخاب در این موضوع هستند.

برای تماس با ایشان می توانید به صفحه شخصی شان در اینستاگرام مراجعه کنید. یا از طریق شماره تلفن های مرکز زیبایی دختر زیبا (بلفی) وقت مشاوره یا ویزیت دریافت کنید.

از خصوصیات بسیار مهم ایشان خوشرویی و اخلاق نیکو در برخورد با مراجعین است.علتی برای اینکه مراجعه کنندگان با اعتماد و آسودگی بیشتری بتوانند با ایشان ارتباط برقرار کنند.

نمونه کارهای دکتر در صفحه خودشان و همین طور در صفحه اینستاگرام مرکز دخترزیبا (بلفی) قرار گرفته است.

خلاصه سوابق این پزشک حاذق و نخبه ایرانی:

  • 1000 عمل زیبایی موفق در زمینه لاغری
  • 1600 عمل موفق در زمینه بای پس
  • عمل های موفقیت آمیز بسیار زیاد در زمینه اسلیو
  • لیفت های اندوسکوپیک و عمل های زیبایی در رتبه های ممتاز
  • عضویت در سازمان ملی نخبگان
  • حداقل 10 سال سابقه در زمینه زیبایی

آدرس صفحه شخصی و اینستاگرام دکتر حاجی کریمیان: Jehane_zibaii@