لیفت صورت با نخ | تصاویر قبل و بعد | کد تخفیف

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ | تصاویر قبل و بعد | کد تخفیف

ارسال شده توسط: دکتر جعفری دیدگاه : 0 دیدگاه

برو پائین تر کارت تخفیف لیفت صورت با نخ خودت را بردار، فراموش نکنید، این تخفیف علاوه بر تخفیف جشنواره می باشد.

اگر پوستتان شل شده و صورتتان پیر بف نظر می رسد، راه حل درمان آن لیفت یا کشیدن پوست صورت است. لیفت صورت با نخ روشی است که هم ارزانتر و هم آسانتر نسبت به بقیه روش ها انجام می شود. با این روش یک معجزه جوانسازی را در صورتتان می بینید. در صورتی که عمل جراحی اتفاق نیافتاده است و شما هیچ دوره نقاهتی را پشت سر نگذاشته اید. این یک کار ساده است و فقط کافی است یکبار به مرکز زیبایی مراجعه کنید. برای دریافت مشاوره و انجام لیفت با نخ می تونید با مجموعه دختر زیبا تماس بگیرید. دکتر افشین عاطفی، یکی از پزشکان باتجربه و با سابقه بیشتر از 12 سال کار در زمینه زیبایی به شما مشاوره خواهند داد و می توانید صورتی زیبا را تجربه کنید. برای دریافت نوبت با ما تماس بگیرید.

لیفت با نخ یک روشی نیمه تهاجمی، با ماندگاری نسبتا بالا و اثراتی قابل توجه است. قبل از اینکه برای لیفت اقدام کنید یک سری نکات هست که باید رعایت کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. این نکات را در همین مطلب آورده ایم. از جکله این نکات اینکه مهم است بدانید چگونه پوست خود را قبل از لیفت صورت با نخ آماده کنید. یا اینکه چگونه بعد از لیفت صورت مراقبت های کافی داشته باشید. اگر نکات لازم برای کشیدن صورتتان را رعایت کنید، قطعا بهترین نتیجه را می گیرید.

 

بن تخفیف بلفی کلینیک

اگر نگرانید که لیفت به چه شکلی انجام می شود آیا درد دارد؟ عوارضی که ممکن است داشته باشد چیست یا اینکه چقدر بعد نتیجه را می بینید به این فیلم نگاه کنید. تمام مراحل لیفت با نخ در آن آورده شده است.


 

 

 

 

 

 

 

 

لیفت با نخ چگونه انجام می شود؟

برای انجام لیفت با نخ نیازی به بیهوشی کامل نیست و این کار با بی حسی موضعی انجام می شود. چند دقیقه قبل از شروع کار پزشک روی پوست شما نواحی ای که نیاز است ورود نخ صورت بگیرد تا صورت شما به بهترین و قرینه ترین شکل لیفت شود، مشخص می کند.

پزشک از قبل نوع نخی که متناسب کلاژن سازی، لیفت و مهم تر از آن منطبق با مشکل عمده ی صورت شماست انتخاب کرده است. سپس پوست شما را ضدعفونی می کند و این نخ را توسط سوزن مخصوصی به اسم کانولا به زیر پوست و در نواحی مشخص شده وارد می کند. بسته به ناحیه مد نظر و نوع نخ، تعداد نخ مصرفی متفاوت است. نخ در جهت مشخص قرار داده می شود و سوزن از پوست شما خارج می گردد.

این کار نیازمند دقت و مهارت زیادی است و به همین دلیل ممکن است حدود یک ساعت طول بکشد.

نگران نباشید. شما در این حین دردی احساس نمی کنید. اما سلول های پوست شما در تکاپو برای ترمیم بافت پوست و جوانسازی آن هستند.

قبل از لیفت با نخ چه اقداماتی انجام دهم؟

 • شما باید روی سالم نگه داشتن بدن و بافت پوستتان تمرکز کنید. به همین علت از مصرف دخانیات، الکل، تنقلات بی ارزش و چیز هایی که می دانید پوست شما را بی آب و آسیب پذیر می کند حداقل از یک هفته قبل خودداری کنید.
 • مصرف محصولات پوستی خود را یک هفته قبل از لیفت با نخ محدود کنید. چراکه قرار است کمترین تحریک به پوست وارد شود و یک پوست سالم و سرحال برای روز لیفت داشته باشیم. پس سعی کنید از محصولات لایه بردار قوی و هرچیزی که باعث تحریک پوستتان بشود دوری کنید.
 • مرکز لیفت صورت با نخ در تهراناگر از داروهای رقیق کننده ی خون مانند آسپرین استفاده می کنید، یا اینکه طبق نظر پزشک باید مکمل هایی بخورید که ممکن است روی زمان انعقاد خون تاثیر داشته باشند، حتما از قبل با پزشکتان در موردش صحبت کنید. چراکه برای ترمیم زودتر بافت پوست و جلوگیری از کبودی صورت بهتر است این داروها قطع شوند. اگر خودسرانه مکملی می خورید آن را حدودا یک هفته قطع کنید. اما اگر زیر نظر پزشک هستید و این داروها برای حفظ سلامتی شماست، از قبل مشورتی با پزشک خودتان داشته باشید.
 • سعی کنی حدودا دو روز قبل از لیفت با نخ از ورزش های سنگین و رفتن به سونا و جکوزی خودداری کنید تا پوستتان برای روزی که به کلینیک می آیید ملتهب نباشد.

مراقبت های بعد از لیفت صورت با کمک نخ

 • استراحت کافی

  بعد از لیفت با نخ حرکات صورت شما باید محدود شود. پس بهتر است یک روز سر کار نروید و شب آن روز روی پشت بخوابید تا به صورتتان فشار وارد نشود. شما می توانید از یک روز تا یک هفته بعد سر کارتان بروید. البته این بسته به نوع کار شما متفاوت است. در هر صورت فشار زیادی به پوست صورتتان وارد نکنید.

 • کیسه یخ

  برای رفع زودتر التهاب و تورم صورت از کیسه یخ استفاده کنید. این کار را تا زمانی که حس کبودی می کنید و حدودا تا یک هفته ادامه دهید. تنها لازم است که 5 بار در روز کیسه را برای چند دقیقه روی صورتتان نگه دارید. نگه داشتن زیاد یخ روی پوست می تواند به پوست شما آسیب بزند. پس بین دفعات مصرف فاصله بیندازید.

 • منع مصرف داروها

  داروهای رقیق کننده ی خون مانند آسپرین با توجه به شرایط شما و نظر پزشکتان باید تا مدت محدودی قطع شوند. پس به هیچ وجه خودسرانه در این مورد اقدام نکنید.

 • حفظ شرایط فیزیکی

  سعی کنید سر خود را بالا نگه دارید و تا 12 ساعت پوست خود را لمس نکنید. آرایش و یا باقی کرم های بهداشتی تا 48 ساعت محدود شود. بعد از این بازه ی زمانی با ملایمت می توانید این فعالیت ها و شستشوی صورت را انجام دهید.

 • ماساژ ممنوع

  تا سه هفته صورتتان را ماساژ ندهید و فعالیت هایی که تحرک و کشش زیادی به پوست وارد می کنند، مانند اسکراب و فیشال را طی این مدت محدود کنید. این کار ممکن است باعث تغییر مکان نخ ها و ظاهری نامتقارن شود.

 • نوشیدنی ها را با نی نخورید

  تا یک هفته از نی برای نوشیدن استفاده نکنید و سعی کنید حین نوشیدن مایعات تمرکز داشته باشید تا پوستتان کشیده نشود. غذاهای آبکی در این مدت برای شما انتخاب بهتری هستند. اگر به جویدن آدامس عادت دارید این کار را باید برای دو هفته قطع کنید.

 • مراقبت های فیزیکی بعد از لیفت
  اگر نیاز است که به دندان پزشک مراجعه کنید این کار را ترجیحا زودتر انجام دهید. اگر پس از لیفت با نخ نیاز شد که به دندان پزشک مراجعه کنید، حتما فاصله ی دوهفته ای را حفظ کنید.

 

در نهایت باید گفت که تمامی توصیه های پزشک را به خاطر بسپارید. خصوصا در مورد داروهای تجویزی و اقداماتی که باید برای بهبود زودتر زخم محل ورود سوزن انجام دهید.

تصاویر قبل و بعد از لیفت با نخ برخی از مراجعین ما، که توسط دکتر عاطفی انجام شده است.

ژل لب همراه با لیفتینگ با نخ
ژل لب همراه با لیفتینگ با نخ

 

لیفت بینی با نخ
لیفت بینی با نخ
لیفت با نخ
لیفت با نخ

هزینه ی لیفت با استفاده از نخ چقدر است؟

در حال حاضر هزینه لیفت با نخ بر اساس میزان مواد مصرفی و همین طور مقدار کاری که زیبا جولازم داد و عمق چین و چروک ها تعیین می شود. شما می توانید برای مشاوره عکس صورتتان را برای واتساپ مجموعه، بفرستید و درخواستتان را همانجا مطرح کنید. تا قیمت مور نظر برای شما اعلام شود.

کد تخفیف

گیفت کارت بالا را دانلود کنید و علاوه بر تخفیفات جشنواره 10 درصد اضافه تخفیف بگیرید.

کلام آخر:

اگر می خواهید با روشی نیمه تهاجمی و موثر صورتتان را جوان کنید انتخاب درستی کرده اید. لیفت با نخ توصیه ی ما به افرادی است که هنوز افتادگی و چروک زیادی روی صورتشان ندارند، اما می خواهند با هزینه ی کمتر تغییر نسبتا قابل توجه و طولانی مدت را ایجاد کنند. لیفت صورت با نخ نه تنها در همان روز صورت شما را تغییر می دهد، بلکه در طولانی مدت به کلاژن سازی پوست شما هم کمک می کند. تنها نکته ی مهم این است که مراقبت های قبل و بعد لیفت با نخ را جدی بگیرید و به کلینیک های معتبری که فعالیت ها توسط پزشک متخصص انجام می شود مراجعه کنید.

:منابع

https://www.elite-aesthetics.co.uk/blog-post/pdo-thread-lift-before-and-after-care/

https://my.clevelandclinic.org/health/treatments/24581-thread-lift#:~:text=Plastic%20surgeons%20place%20medical%2Dgrade,several%20different%20materials%20and%20lengths.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *