دکتر ساینا جعفری

دکتر ساینا جعفری، متولد سال 1378 از اصفهان، در سال 1397، موفق به ادامه تحصیل در رشته ی دکترای داروسازی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شد. دکتر جعفری در مدت دو سال گذشته با شرکت در دوره های مختلف پوست و زیبایی و مشاوره با بسیاری پزشکان پوست و زیبایی در این زمینه فعالیت نموده اند.

ایشان هم اکنون دانشجوی سال چهارم داروسازی دانشگاه اصفهان هستند و به عنوان مدیریت بخش تولید محتوای سایت مرکز زیبایی دختر زیبا و همچنین مشاور امور پوستی در کنار پزشکان دوره دیده مجموعه در خدمت زیبا جویان عزیز هستند. از همان سال های ابتدایی دانشگاه، فعالیت خود را در حیطه های نوآوری در صنعت داروسازی شروع کرد و توانست مشترکا اختراعی با موضوع دارو رسانی به اطفال ثبت نماید.
دکتر ساینا جعفری اکنون با برند سایپوبیوتی، در زمینه ی تجویز تخصصی محصولات آرایشی بهداشتی، و مشاوره ی قبل و بعد از پروسیجر های درمانی و جوانساز پوست، فعالیت می کنند. در صورتی که درباره پوست و زیبایی سوالی برایتان مطرح است می توانید با ایشان در میان بگذارید.
برای مشاوره ی تلفنی رایگان با ایشان، کافیست روی لینک اینستاگرام ایشان در پائین همین صفحه کلیک کرده و دغدغه های خود را دایرکت کنید.