دستگاه لیزر پرایم لیز اچ آر اسپانیا

لیزر پرایم لیز

دستگاه لیزر پرایم لیز اچ آر اسپانیا

ارسال شده توسط: دکتر جعفری دیدگاه : 0 دیدگاه

تا به حال مقالات زیادی در مورد لیزر موی زائد، دستگاه های لیزر مو، مراقبت ها و مزایای آن نوشته ایم. در این مطلب در مورد دستگاه لیزر موی زائد پرایم لیز اچ آر اسپانیا صحبت می کنیم. این دستگاه مانند دستگاه های دیگر از تکنولوژی های لیزر الکساندرایت، ان دی یاگ و دایود استفاده می کند. اما نکاتی که باعث تمایز این دستگاه لیزر مو از بقیه ی دستگاه ها شده است، باعث می شود طرفداران زیادی داشته باشد. اگر شما به دنبال دستگاهی هستید که بتواند طبق نوع پوست و موهای شما تنظیم شود و با حداقل عوارض بهترین نتیجه را بدهد، این یک انتخاب درست است.

در عین حال دستگاههای ممتاز دیگری در ایران هستند که خصوصیات همگی آنها را در مطلب “بهترین دستگاههای لیزر موهای زائد در ایران” آورده ایم.

چرا دستگاه پرایم لیز برای انواع پوست مناسب است؟

چیزی که باعث تفاوت بین لیزر ها می شود، تفاوت عملکرد آن ها در پوست های مختلف است. به طور مثال ممکن است شما پوست سبزه با موهای کرکی داشته باشید. و یا اینکه بخواهید لیزر را در ناحیه ای از بدن با موی سیاه و ضخیم و پوست سفید انجام دهید. در هر صورت مهم است که طول موج و انرژی لیزر متناسب با پوست و موی شما تنظیم شده باشد.

مکانیسم دستگاه لیزر موهای زائد این است که با پرتوهایی که از خود می تاباند فولیکول های مو را هدف قرار دهد. در نتیجه این فولیکول ها می سوزند و مدت زمان نسبتا زیادی طول می کشد تا دوباره رشد کنند. اشعه های لیزر جذب رنگدانه های مو می شوند. این رنگدانه ها در پوست هم وجود دارند و به همین دلیل یکی از عوارض لیزر، خصوصاً در مکان های غیر تخصصی، سوختگی پوست است.

بهترین عملکرد و کارایی لیزر برای پوست های سفید با موهای ضخیم و تیره است. اما اگر پوست شما تیره است نگران نباشید. تکنولوژی های جدید لیزر می توانند برای پوست های گندمی و حتی سبزه ی شکلاتی و آفریقایی هم استفاده شوند.

دستگاه لیزر پرایم لیز یک دستگاه همه کاره

تفاوت لیزر در پوست های مختلف تفاوت در طول موج دستگاه لیزر است. به طور مثال طول موج دستگاه لیزر الکساندرایت 755 نانومتر است و برای پوست های روشن و سفید کارایی دارد. لیزر دایود از طول موج 810 نانومتر استفاده می کند و برای پوست های گندمی و روشن استفاده می شود. لیزر ان دی یاگ با طول موج 1064 نانومتر برای پوست های آفریقایی می تواند به کار رود بدون اینکه پوست این افراد دچار سوختگی و عوارض خطرناک لیزر شود.

نکته ای که وجود دارد این است که با توجه به مسائلی که گفتیم یک دستگاه لیزر نمی تواند برای انواع پوست کارایی داشته باشد. مگر اینکه از هر سه ی این تکنولوژی های لیزر استفاده کند. یکی از این دستگاه ها لیزر پرایم لیز اسپانیا است. به علاوه این لیزر یک هندپیس مخصوص دارد که به صورت ترکیبی از سه طول موج 1060، 940 و 810 استفاده می کند. این طول موج ها طبق نوع پوست و موی فرد تنظیم می شوند و می توانند در عین جذب بالا به فولیکول های مو، به صورت ایمن برای پوست های تیره هم استفاده شوند.

هندپیس های پرایم لیز

هندپیس های جداگانه با طول موج  755، 810 و 1060 هم برای این دستگاه لیزر مو طراحی شده است. ابعاد سری این هندپیس ها هم متفاوت است؛ تا بتوانند با توجه به سطح درمان طوری انتخاب شوند که لیزر مو به سرعت انجام شود.

طول موج 755 نانومتر مناسب پوست های روشن و خصوصا در جلسات پایانی لیزر است. هندپیس 755 می تواند با قدرت موهای کرکی به جا مانده از لیزر های قبلی را رفع کند. طول موج 810 نانومتر می تواند برای انواع پوست و خصوصا با موهای ضخیم جلسات اول لیزر به کار رود. طول موج 1060 مناسب پوست های تیره تری است که می خواهند بدون سوختگی موهای زائد بدنشان را از بین ببرند.

چرا دستگاه لیزر پرایم لیز برای موهای کرکی هم کاربرد دارد؟

این نکته حقیقتا یک مزیت رقابتی بزرگ برای لیزر پرایم لیز است. این دستگاه ساخته ی اسپانیا، از تکنولوژی USP  یا Ultra Short Pulse استفاده می کند. در نتیجه با گسیل پالس های کوتاه 3 میلی ثانیه ای و با توان زیاد، می تواند به راحتی موهای کرکی را از بین ببرد. همچنین ریسک سوختگی با چنین دستگاهی بسیار پایین می آید. چراکه این پالس های کوتاه و پر انرژی قادر به از بین بردن مو بدون جذب زیاد توسط پوست هستند.

به علت همین تکنولوژی های خلاقانه و ترکیبی ای که در این دستگاه وجود دارد، پرایم لیز برای جوانسازی پوست، رفع واریس و لک های پوستی هم به کار می رود.

آیا دستگاه پرایم لیز بدون درد است؟

این سوال را باید از مراجعه کنندگان کلینیک بپرسید. دستگاه پرایم لیز با هدف گیری دقیق فولیکول های مو و در عین حال کاهش آسیب به تمامی طیف های پوستی، درد بسیار کمتری از لیزر های قبلی دارد. چراکه بخشی از درد لیزر بخاطر سوختگی و جذب اشعه های لیزر توسط پوست است. همچنین این دستگاه از دو سیستم کولینگ قوی استفاده می کند تا بتواند آسیب پوستی را به حداقل رسانده و درد را کاهش دهد. سیستم کولینگ این دستگاه با کریستال انجام می شود. در نتیجه دما به طور ثابت و مستقل از دمای محیط تا 5 درجه کاهش پیدا می کند. دمای پایین و طول موج قابل تنظیم با نواحی مختلف پوست و مو باعث می شود درد این دستگاه بسیار کم باشد. به طوری که مراجعه کنندگان کلینیک بیشتر حس قلقلک دارند تا حس درد!

کجا می توانم لیزر موی زائد با پرایم لیز را انجام دهم؟

این دستگاه با تکنولوژی ترکیبی چندکاره و جدید، تنها در کلینیک های معتبری که زیر نظر پزشک فعالیت دارند وجود دارد. قیمت این دستگاه ساخت اروپا بالا است و معمولا نمی توانید در آرایشگاه ها به دنبال چنین کیفیتی باشید. چراکه قیمت شکنی، خصوصا در آرایشگاه ها، و با دستگاه های چینی و دست دوم که ریسک سوختگی بالایی دارند بسیار رایج است. شما می توانید با مراجعه به کلینیک دختر زیبا (بلفی) واقع در خیابان میرداماد، لیزر موی زائدتان را به صورت تخصصی و بهداشتی انجام دهید.

قیمت لیزر مو با پرایم لیزر؟؟؟

جدول قیمتی برای لیزر موهای زائد در مراکز مختلف متفاوت است، در این زمان هزینه های مرکز زیبایی بلفی به شرح ذیل است.

کلام آخر:

دستگاه های لیزر موی متنوعی در بازار وجود دارند که حتی با قیمت های بسیار پایین کار لیزر موی زائد را انجام می دهند. اما لیزر دستگاه پرایم لیز اسپانیا با قیمت معقول و تکنولوژی جدید، بدون ریسک سوختگی و عوارض دیگر می باشد و با توجه به کیفیتی که از آن انتظار می رود بهترین خدمات را ارائه می کند.

در مرکز زیبایی دحتر زیبا هم از همین دستگاه استفاده شده است. در این لیزر از هر سه تکنولوژی لیزر الکساندرایت، دایود و ان دی یاگ استفاده شده است و حتی یک هندپیس ترکیبی برای استفاده ی همزمان از مزایای هر سه طول موج دارد. به عنوان یک داروساز، لیزر مو با چنین فناوری تخصصی ای را به هر کسی پیشنهاد می کنم تا بتواند با حداقل درد و عوارض، از نتیجه ی لیزر موی زائد لذت ببرد.

 

:منابع

https://www.skinnovation.in/product/primelase-hr/

https://xcitetech.com/primelase/#:~:text=The%20Primelase%20Diode%20Laser%20hair,in%20the%20aesthetic%20medicine%20field.

https://www.cocoonmedical.com/USA-CANADA/wp-content/uploads/2017/10/cata%CC%81logo_primelase_english_canada.pdf

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *